Place zabaw

Przy projektowaniu placów zabaw stosujemy takie rozwiązania, które optymalnie spełnią oczekiwania ich użytkowników, a jednocześnie są bezpieczne i funkcjonalne. Nie operujemy szablonami, do każdego zamówienia przystępujemy indywidualnie. Kreatywność i innowacyjność to dwie podstawowe zasady, którymi kierujemy się przy projektowaniu miejsc dla zabawy naszych pociech. Projektanci czuwają nad estetyką i bezpieczeństwem projektując plac zabaw idealnie dopasowany do potrzeb i oczekiwań naszego klienta.

Współpracujemy także z wykonawcami którzy dzięki swojemu doświadczeniu i profesjonalizmowi są w stanie wykonać starannie bezpieczny i funkcjonalny plac zabaw dla dzieci. Dzięki stałej współpracy mamy pewność że zaprojektowany przez nas plac zabaw będzie bezpieczny, funkcjonalny i wykonany zgodnie z projektem.

Wykonujemy również projekty w ramach programu rządowego "Radosna Szkoła".

Aktualne informacje na temat programu "Radosna Szkoła" dostępne na są na stronach: www.radosnaszkola.men.gov.pl

Bezpieczne nawierzchnie

Oferujemy Państwu bezpieczne nawierzchnie kooperując z wieloletnim producentem nawierzchni z granulatu gumowego. Płyty dobierane są w zależności od wymaganych kryteriów bezpieczeństwa (HIC), zainstalowanych urządzeń oraz rodzaju podłoża.. czytaj więcej

Zgodnie z wytycznymi programu rządowego "Radosna Szkoła" dostarczamy na zamówienie nawierzchnie bezpieczne w kolorze pomarańczowym i niebieskim.

Wybrane realizacje:

© Todostudio 2008
Strona główna | Kontakt